07 Ekim 2013

Lovato Türkiye Sistem Takılı Aracımın Arıza Lambası Yanıyor!

Aracımı 2. El aldım ve üzerinde Lovato marka sıralı sistem otogaz vardı. Aracım Seat Leon ve aracımda arıza lambası yakıyor. Servis gaz takılı olduğu için yandığını söyledi ve Lovato servisine gittiğimde söndüremeyecekleri söylediler. Aslında bu ışığın yanmaması gerektiği söylendi ama sönmüyor beni arabadan soğuttu.

Ayrıca araç aşırı bir şekilde benzin tüketiyor ( 6000 kilometrede bir depo) aşırı gaz tüketimi ayrıca bir konu zaten (KM'de 34 kuruş) yani benzin tüketimiyle birlikte km'de 40 kuruş falan yakıt tüketimi oluşuyor. Zaten benim aracım benzinle 45 kuruş yakıyor bunun tasarrufu nerede? Lovato servisi bilgisayarda tasarruf iyi diyor ama ben göremiyorum bu tasarrufu?

Gokhan 851 Okunma

Cevaplar

  • Lovato Türkiye Temsilcisi12 Ekim 2013

    Sayın müşterimiz, Gün içinde sizinle irtibat kurulacak. Saygılar

  • Gokhan11 Ekim 2013

    Ulaşacağınızdn bahsettiniz ama henüz ne arayan nede soran oldu.

  • Lovato Türkiye Temsilcisi09 Ekim 2013

    Sayın müşterimiz, Normal şartlarda arıza lambası yanmasını doğal olarak adlandırmamız kesinlikle mümkün değil. Yanmaması lazım. Tabi ki bu durumda arıza lambasının neden yandığını tespit edip ona göre ince ayar ya da arızalı olan parçanın tespitini gerçekleştirip buna göre hareket etmemiz lazım. Yakıt konusunda söyleyebileceğim, şu anda seat leon araçlar lpg de ortalama 27 krş şehir içi yakıyor. Bu yakıtla birlikte sabah çalıştırma dışında benzin tüketimi olmamalı. Bir depo benzinle 6000 km yol yaptığınızı söylemişsiniz, ki gerçekten çok önemli bir veri böyle bir ölçüm gerçekleştiren başka bir müşterimiz olduğunu duymamıştım, bu yüzden sizi tebrik ediyorum. Şöyle bir yol izleyelim. Sistemde gördüğüm telefon numarasından size ulaşacağım. Ve size hangi bayimize gitmeniz gerektiğini söyleyeceğim. Oraya gittiğinizde benimle irtibat kuracaksınız ve güncellemeyi beraber gerçekleştireceğiz. Bu şekilde bir ilerleme kaydedebileceğimizi düşünüyorum Saygılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön