Lovato Türkiye Araç Gaza Geçiyor Sonra Tekrar Benzine Geçiyor.

Rafet K. |

Sabahları aracım ısındıktan sonra gaza geçiyor bir müddet (200-500 metre) sonra gösterge lambası (gaza ait olan) sürekli yanıp sönüyor ve araç benzinle devam ediyor taki araç stop edip tekrar çalıştırdığım da normale dönüyor. Bu olay sadece sabah ilk çalıştırdığım da olmakta servise gittiğimde cihazı bilgisayara bağladılar hata yok diyorlar sanki yalan söylüyorum. Bu arada araç 2000 model Opel vectra 1,6 yaklaşık 1,5-2 yıldır kullanılmakta.

Etiketler :

Gaz - Benzin Geçiş

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  16:52

  Osmangazi ilçesinde Gonca Otogaz bayimizde Melih Ustamızla sizin adınıza görüştüm. Oraya gittiğinizde Melih ustamızı bulup ilker yönlendirdi kendisine ulaşabilir misiniz derseniz kendisi benimle irtibata geçecek.

  GONCA OTOGAZ
  Adres: KÜPLÜPINAR MAH.YALÇIN SOKAK.NO:1/4 OSMANGAZİ
  Telefon : 02242568646

  Saygılar

 • 27 Ekim
  15:20

  Sayın Rafet Kahraman,

  Aracın gaza geçiş sıcaklık değeri ile ilgili bir problem yaşadığınızı düşünüyorum. Bu konuda size yardımcı olmak için öncelikle Bursa'da hangi firmamızı ziyaret ediyorsunuz bunu öğrenmem gerekiyor. Ardından sizinle randevulaşıp aracınızı oraya götürdüğünüzde aracınıza uzaktan bağlantı gerçekleştirip aracın genel değerlerini kendim kontrolünü sağlayacağım.

  Saygılar