04 Mart 2014

Loreal Paris'deki Fiyat Tutarsızlığı.

2 gün önce gittiğim kozmetik mağazasında Loreal Paris ürünü için 30 tl fiyat aldım, fakat renk tonunu tam bilemediğim için ertesi gün almak için mağazadan ayrıldım. Tekrar gittiğim zaman ürünü alıp kasaya geldiğimde bana 53 tl fiyat çıkardılar ve zam geldiğini söylediler. Bu kadar fazla bir zamın gelmesini komik bulduğumdan ürünü almadım, fakat personel bana 8 mart kadınlar gününe kadar bekleyin %40 indirim olacak dedi.

Loreal 1 hafta öncesinden %40 zam yapıp, kadınlar günüde indirim adı altında ürünü zaten olduğu fiyata güya indiriyor. Bilmeyen bir insanda indirimli aldım diye sevinecek. Bu tür durumlar müşteri kandırmaktan ve kaybetmekten başka hiç bir işe yaramıyor. Bir daha Loreal mi ?Asla.

Merve 438 Okunma

Cevaplar

  • Loreal Paris Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

  • Merve07 Mart 2014

    Tarafıma yapılan bir arama olmamıştır.

  • Loreal Paris Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan şikayetinize istinaden; konuyla ilgili aramalarımızda görüşme yapılamamıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni eder, devam eden bir sorununuz var ise Ücretsiz Tüketici Danışma Hattıımızdan bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön