13 Temmuz 2013

Loreal Paris Tüm Ürünleri Su Haline Dönüştü!

Loreal gibi güvendiğim bir markadan , komşumuz ve ben yaklaşık 1. 5 ay önce Lumı Magıque isimli ürünü aldık. Daha 5 kullanımda ikimizinde ürünü su haline dönüştü ve kullanamıyoruz. Annem de aynı ürünü aldı ve onunki 1 haftada su haline dönüştü. Watsons'ta değişim yaptılar.


Tabii ki bizimkilerde sorun yok diye faturasını saklamadık. Az da para vermediğimiz bu ürün elimizde kaldı ve bu ürünlerin hepsinde aynı sorun ile karşılaşılıyor. Biz aldığımız 3 üründe de karşılaştık. Bir daha Loreal Paris'den ürün almam.

Gizem 275 Okunma

Cevaplar

 • Gizem17 Eylül 2013

  Merhaba, Çağrı merkezinizden arayarak özür dilemiş , son gönderdiğiniz üründe hiçbir sorun olmayacağını söylemiş ve yeni ürün göndermiştiniz. Bu üründe bozuldu ve aynı hali aldı. Loreal gibi bir firmaya gerçekten yazıklar olsun. Tüm çevremle paylaştım artık Loreal'den hiç bir şey almayacağız.

 • Gizem23 Temmuz 2013

  Merhaba, Kargodan ürünü aldılar. 4 gün oldu. Ancak bir bilgi gelmedi. Bu arada annemin Watsons tarafından değiştirilen ürünü de bu hafta sonu daha 3. kez bir düğüne gidecekken kullanmak istediğinde su haline dönüştü . Kesinlikle bu ürünün aynısından göndermeyin . Çünkü hepsi su haline dönüşüyor. Bu 4. hepsi tesadüf olamaz. Sitenizdeki 0 800'lü telefondan da size ulaşamıyorum.

 • Gizem19 Temmuz 2013

  Merhaba, Ürünü tarafımdan aldıracaktınız. Hala alınmadı. Bir adres belirtmeniz gerektiği söylendi kargo'dan . İnternetteki adresinizi yazdım bekliyorum . Ancak gelen giden yok.

 • Loreal Paris Temsilcisi19 Temmuz 2013

  Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön