01 Nisan 2013 #1717389

Loreal Paris Saçımın Rengini Mahveden Boya!

Loreal Paris 8. 1 koyu kullu boyayı kumral saç rengimi değiştirmek için aldım. ürünlerinizin satışını yapan mağazadaki görevlinize özellikle renk konusu hakkında bir takım sorular sordum. saç rengimin asla yeşile veya bakır tonlarına dönmesinin mümkün olmadığını söyledim. 2 adet boya ile saçımı boyadım ve sonuç fiyasko.


Saçımın bir kısmı bakırımsı bir renge dönüşürken bir kısmı yeşil oldu çıktı. kutu üzerindeki renkle uzaktan yakından alakası yok. boyanın saçı parlak göstermesi konusunda evet hem fikirim ama boya diğer anlamda bekleneni karşılamadı olan saçıma oldu ayrıca. Daha önce Loreal ı hiç denememiştim ilk ve son deneyişim oldu bundan sonrası için bu markanın ürünlerine asla itimat edemem.

Derya 502 Okunma

Cevaplar

  • Loreal Paris Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön