25 Şubat 2013

Loreal Paris Ruju Kullanamıyorum!

Bodrum Kipa'dan 377 numara intense kırmızı ruj aldım. Kırmızı ruj gündelik kullanılmadığından
toplam 2 defa kullanabildim. Kapağı çevirsen de bi türlü ruj çıkmıyor. Alırken çalışan kıza, rujun açılmasında tutukluk olduğunu belirtmeme rağmen kız sorun olmadığını ısrarla belirtip, bana sattı. Geri iade edemedim hem süresi geçmişti hem de fişini kaybetmiştim. Şu anda ruju sadece seyrediyorum. Kullanamıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Deniz 388 Okunma

Cevaplar

  • Deniz11 Mart 2013

    Sayın :Loreal Paris Yetkilisi Sorunumla ilgili şirket çalışanınız Feride Hanım tarafından aranarak sorunum bizzat dinlenmiş ve çözüm bulunmuştur.Loreal kullanmaktaydım ve bundan sonra da kullanmaya devam edeceğim. Şirket çalışanınız Feride Hanıma ve Loreal Paris Türkiye yetkililerine Teşekkür ederim. Deniz ARKUN

  • Deniz26 Şubat 2013

    Sayın:Loreal Paris Sorumlusu! sORUNUM devam etmektedir.Ruj kapağı çevirsen de açılmıyor ki ,içinden çıkmıyor ki kullanabileyim.Görüntüde ruj.dünyanın parasını verip de aldığımın,kullanamadıktan sonra hiçbir anlamı yok. Arandığımda telefon görüşmesine müsait değildim malesef:((( Teşekkürler!

  • Loreal Paris Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan şikayetinize istinaden; konuyla ilgili aramalarımızda görüşme yapılamamıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni eder, devam eden bir sorununuz var ise Ücretsiz Tüketici Danışma Hattıımızdan bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön