26 Aralık 2013

Loreal Paris Maskara Parçalar Halinde Dökülüyor!

Loreal Paris False Lash wings marka maskara satın aldım Markasına güvenerek aldığım bu maskara iyi çıkmadı. Kullanımında ve sonrasında parçalar halinde gözaltına dökülüyor Adı bilinmeyen bir maskaradan daha kötü iki defa kullandım ve şimdi kullanmıyorum Verdiğim paraya yazık oldu Bunu kullanmış bir arkadaşıma sordum onda da aynı sorun olmuş Dünya çapında tanınmış bir markadan bunu beklemezdim Elimdeki bu ürünün incelenmesini ve verdiğim bu paranın telafisini istiyorum Gereğini arz ederim.

Betül 264 Okunma

Cevaplar

  • Betül17 Ocak 2014

    Merhaba; Loreal'in şikayetim konusunda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldım Problemimi çözümleyip sonuçlandırdı. Bu nedenle Loreal ailesinde olmaktan mutluyum. Çözümlemede emeği geçen bütün ilgililere teşekkürlerimi iletiyorum. Iyi çalışmalar...

  • Loreal Paris Temsilcisi03 Ocak 2014

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön