28 Ekim 2015

Loreal Paris Eye Liner Elimde Kimyasal Leke Bıraktı!!

Loreal en çok kullandığım beğendiğim bir markadır. Fakat bir sabah Eyeliner sürerken akmaması sebebi ile 2 sallamada elime dökülen siyah sıvıyı yıkadım. Bütün gün elimde hiçbir leke vesaire. Yokken ertesi sabah uyandığımda elimde kına gibi lekeler olduğunu gördüm. Tamda sıçrayan yerlerde olması ile Eye liner olduğundan kesinlikle eminim. Bu ürünü gözümüze sürüyoruz... İçinde bu lekeyi oluşturacak ne gibi bir kimyasal kullanıyorsunuz. Acilen bilgilendirilmek istiyorum. Görüntü ektedir. Yani ürün bozuk mu? Normal değil çünkü ertesi güne leke yapması normal değil. Elimi yıkıyorum neler yaptım hala çıkmadı!

Yeşim 407 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim04 Kasım 2015

    Bugün arandım. Kullandığım ürünü görüp incelemek istediklerini tarafıma kurye gönderip aldıracaklarını söylediler. Loreal markasını çok seviyorum. Çünkü ürününün arkasında duracak kadar müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Keşke müşteri hizmetlerine ulaşabilsek de derdimizi anlatabilsek... Buraya yazmak zorunda kaldım... İlgileri için Loreal ailesine teşekkür ederim.

  • Loreal Paris Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön