17 Eylül 2013 #2015729

Loreal Paris Carbon Gloss Eye Liner'ın Plastik Kutusu Bozuldu!

Yaklaşık bir ya kadar önce Loreal Paris Carbon Gloss Eye Liner aldım. Daha bir hafta kullanamadan ürünün plastik kutusu bozuldu . Şu an tekrar kullanmama imkan yok. Uzun yıllardır eyeliner kullanıyor olmama ve çok fazla marka denemiş olmama rağmen, kaliteli diye aldığım bu ürün içlerinde en kısa ömürlü olanıydı.


Aldığım mağazaya gittiğimde , sorunun gerçekten de üretici firmadan kaynaklandığını teyit ettiler. Ancak fişimi saklamadığım için değişimini yapamıyorum. Verdiğim onca paraya rağmen mağdur oldum. Loreal'e mail atmış olmama rağmen, dönüş alamadım. Tüketici danışma hattından ise bir türlü ulaşamıyorum. Bence böyle bir firma için çok ayıp verici ve itibar kaybı .

Ekin 228 Okunma

Cevaplar

  • Ekin20 Eylül 2013

    müşteri hizmetlerinin tavır ve davranışı normaldi, ancak hafta başında ürünü kargoyla aldıracağını söylemesine rağmen hala kargocu gelmedi. Hayatım boyunca aldığım bir kozmetik ürünü nedeniyle bu kadar mağdur kaldığımı ve sürecin sürüncemeye sokulduğunu hatırlamıyorum. Loreal markası için bir yüz karası durumu.

  • Loreal Paris Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön