03 Kasım 2014

Loreal Paris Yanıltıcı Saç Boyası.

Açık bakır renkte olan saçlarımı daha da açmak için Loreal Preference serisinden a2 5.43 kodlu Kenya açık altın bakır ile boyadım. Ancak vadedilen rengin aksine saçlarım daha da koyulaşarak kahve oldu. Bir daha Loreal ürünlerine güvenmem mümkün değil. (Kutuda vadedilen renk 1. resimdeki gibiyken, olan renk 2. resimdeki gibi.)

Ezgi 2.171 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi07 Ocak 2016

    Konuyla ilgili doğru düzgün bir açıklama tarafıma yapılmamıştır. Kendilerinden aldığım Loreal Preference serisinden a2 5.43 kodlu Kenya açık altın bakır boyasının saçlarımı koyu kahve yapmasının normal olduğunu savunmuşlardır.

  • Loreal Paris Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön