09 Eylül 2015

Loreal Paris Ürün Plastiğinin Pul Pul Dökülmesi!

Loreal Paris Miss Manga ürününüzü 1 aydır, diğer kullandığım her ürün gibi kullanıyorum ve başıma ilk defa böyle bir olay geliyor. Ürünün plastiği pul pul dökülmeye başladı ve bütün makyaj çantamı mahvetti.

Ayrıca makyaj yaparken yüzüme de bulaşıyor, bir de yüzümü kazımam gerekiyor pullardan arınmak için. Ürün plastiğini ucuz yaparsınız da bu derece uyduruğuna kaçmak neden? Makyaj çantamın içindeki her ürünü ayrı ayrı temizledim bu rimel yüzünden. Gelip alır mısınız, ne yaparsınız bilmem, ben bu ürününüz dahil herhangi bir ürününüzü, bir garantisi yoksa eğer satın almayacağım.

Ece 522 Okunma

Cevaplar

  • Loreal Paris Temsilcisi30 Eylül 2015

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

  • Ece19 Eylül 2015

    10.günde arandım. Ürünü satın almamın üzerinden 1 aydan fazla geçtiği için para iadesi ya da değişim yapılamayacağı söylendi. En fazla 2 aydır bende olan ürün için bozulacaksa hemen bozulsun diye dua etmemiz mi gerekiyor? Ayrıca siz arayana kadar da 10 gün geçeceğine göre 20.günde bozulmasını sağlamak zorundayız sanırım. Neyse. Arayan kişi, eğer istersem ürünü incelemeye alabileceklerini söyledi fakat para verip aldığım ve daha bitmemiş ürünü incelemek için benden alacaklarında ise mağduriyetimi engelleyecek bir şey yapamayacaklarını da iletti. Durumun saçmalığını söylediğimde ise "siz isterseniz" diye vurgulandı yalnızca. Rezalet.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön