12 Nisan 2014

Loreal Paris Unperfect Clean Yüzümü Kuruttu Egzama Yaptı.

Geçtiğimiz ay almış olduğum Loreal Paris Perfect Clean köpük yüz temizleme jelini kullanmaya başladım. O kadar memnun kaldım ki çevremdeki arkadaşlarıma önermeye başladım, ancak bir zaman sonra yüzümde bölgesel kuruluklar başladı. Yanaklarımda, göz çevremde egzamaya dönüşen kuruluklar.

Önerdiğim ve ürünü alan arkadaşlarımda belli bir zaman sonra kuruluklardan şikayetçi olmaya başladı. Şuanda göz çevreme yer etmiş kurumaktan egzamaya dönüşmeye başlamış ve 2 haftadır nemlendirici krem kullanmama rağmen eski haline dönmemiş ve makyaj yaptığımda daha çok ortaya çıkan kuruluklar var.

Zehra 801 Okunma

Cevaplar

  • Zehra 17 Nisan 2014

    Firma tarafından yapılan geri dönüş esnasında yetkili personelinizin tarafıma karşı sergilemiş olduğu yanlış tutum ve saygısızlığı sebebi ile bu şikayete sebep olan bir ürününüz hakkında negatif düşüncelere sahip iken aynı düşüncelere markanız adına da sahip olmuş bulunmaktayım. Benden sonraki müşterileriniz için problem çözmek adına daha saygılı ve yapıcı personelinizin geri dönüş yapmasını sizlere tavsiye ederim. Aksi halde benim sadakatim gibi daha birçok müşterinizin sadakatini kaybedeceksiniz.

  • Loreal Paris Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

  • Zehra 15 Nisan 2014

    Firma tarafıma dönüş dahi yapmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön