Loreal Paris Tüm Ürünleri Su Haline Dönüştü!

Gizem O. |

Loreal gibi güvendiğim bir markadan , komşumuz ve ben yaklaşık 1. 5 ay önce Lumı Magıque isimli ürünü aldık. Daha 5 kullanımda ikimizinde ürünü su haline dönüştü ve kullanamıyoruz. Annem de aynı ürünü aldı ve onunki 1 haftada su haline dönüştü. Watsons'ta değişim yaptılar.

Tabii ki bizimkilerde sorun yok diye faturasını saklamadık. Az da para vermediğimiz bu ürün elimizde kaldı ve bu ürünlerin hepsinde aynı sorun ile karşılaşılıyor. Biz aldığımız 3 üründe de karşılaştık. Bir daha Loreal Paris'den ürün almam.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem O.
  17 Eylül
  09:50

  Merhaba,

  Çağrı merkezinizden arayarak özür dilemiş , son gönderdiğiniz üründe hiçbir sorun olmayacağını söylemiş ve yeni ürün göndermiştiniz. Bu üründe bozuldu ve aynı hali aldı. Loreal gibi bir firmaya gerçekten yazıklar olsun. Tüm çevremle paylaştım artık Loreal'den hiç bir şey almayacağız.

 • Gizem O.
  23 Temmuz
  17:28

  Merhaba,

  Kargodan ürünü aldılar. 4 gün oldu. Ancak bir bilgi gelmedi. Bu arada annemin Watsons tarafından değiştirilen ürünü de bu hafta sonu daha 3. kez bir düğüne gidecekken kullanmak istediğinde su haline dönüştü . Kesinlikle bu ürünün aynısından göndermeyin . Çünkü hepsi su haline dönüşüyor. Bu 4. hepsi tesadüf olamaz. Sitenizdeki 0 800'lü telefondan da size ulaşamıyorum.

 • Gizem O.
  19 Temmuz
  09:45

  Merhaba,
  Ürünü tarafımdan aldıracaktınız. Hala alınmadı. Bir adres belirtmeniz gerektiği söylendi kargo'dan . İnternetteki adresinizi yazdım bekliyorum . Ancak gelen giden yok.

 • 19 Temmuz
  08:35

  Değerli Tüketicimiz;

  Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır.

  Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır.

  L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz.

  Saygılarmızla


  L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı

  Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)