08 Şubat 2014

Loreal Paris Skin BB Krem Çamur Gibi.

Watson'da satış temsilcilerinin ısrarları üzerine Loreal Paris skin bb krem aldım. Eve geldim hemen denemek istedim. Cildim kuru olmasına rağmen ürünü emmedi. Cildimi temizleyip sürmüştüm. Ertesi gün tekrar şans vermek istedim, dışarı çıkacaktım fakat yüzümde çamur gibi bir şey oldu. Resmen yüzümden attı. Yıkamak zorunda kaldım. O gün acelem olduğu için ben kullanamadım diye düşündüm fakat yine denedim yine aynı sonuç.

Cildime sürüyorum, elimi yüzüme sürdüğümde krem deri atar gibi çıkıyor, çok çirkin bir yapısı var. Başka marka bb kremler aldım ve çok memnun kaldım şuan. Loreal gibi bir markadan memnun kalmadım. 3 kez kullanmaya çalıştım , fakat kocaman şişe olduğu gibi duruyor. Paramın iade edilmesini istiyorum. Kesinlikle asla almayacağım bir ürün.

Esma 547 Okunma

Cevaplar

  • Loreal Paris Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön