24 Ocak 2014

Loreal Paris Saç Boyası Patladı.

Almış olduğumuz Loreal Paris marka boya, kızım saçını boyamak için karışımı hazırladıktan sonra kapağını açarken bomba gibi patlayıp evimizde maddi zarara yol açtı. O anda yüzüne gözüne de gelebilirdi. Durumu firmaya bildirdiğimizde bizden boyayı istediler. Bizde bir kutuya karışımdan koyarak incelensin diye gönderdik, fakat bizi arayıp komple kutusuyla göndermemiz gerektiğini söylediler. Bizde zararımız tanzim edilmeden gönderemeyeceğimizi bildirdik . Onlarda o zaman yapacak bir şey olmadığını söyledi. Loreal kendini akıllı, karşısındakini saf mı zannediyor?hata varsa karışımda bizde gönderdik, kutusunu ne yapacaklar. Elimizdeki delili mi kaybedecekler? bu şekilde olayı kapatabilecekler mi?

Bülent 556 Okunma

Cevaplar

  • Bülent24 Şubat 2014

    yazık,sattığı ürünün arkasında durmayan zayıf bir firma,üstelik hala tv de reklamları var,bütün eş,dost ve akraba olarak bu ürünü kullanmayı bıraktık ve her yerde ne kadar adi bir mazleme olduğunu anlatıyoruz.

  • Loreal Paris Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

  • Bülent27 Ocak 2014

    sorunumuzu cevapsız bırakarak,işin peşini bırakacağımızı zanneden zavallı bir firma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön