Loreal Paris Pratik Makyaj Temizleyici Yan Etki Yapıyor.

Tuğçe K. |

Ben sürekli göz makyajı yapan ve farklı makyaj temizleyiciler kullanmış biriyim, bu ürünü kullandıktan sonra önce bir süre gözlerimde kaşıntı oluyor sonrasında da sabah gözlerim çapaklı uyanıyorum, hiçbir üründe bu problemi yaşamamıştım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Ürün Yan Etki

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe K.
  22 Ocak
  14:05

  Gerekli açıklama yapıldı mı? Dalga geçiyor olmalısınız bence. Kesinlikle şikayetim hiçbir sonuca ulaşmadı ve mümkünse tüm Loreal ürünleri bu saatten sonra benden uzak dursun kimseye de tavsiye etmiyorum.

 • 12 Ocak
  10:33

  Değerli Tüketicimiz;

  Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır.

  Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır.

  L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz.

  Saygılarımızla


  L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı

  Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

 • Tuğçe K.
  08 Ocak
  15:21

  Firmaya ürünü ve gözümdeki etkilerini görmeleri için gözlerimin fotoğraflarını gönderdim bugün teknik biriminin incelediğini üründe herhangi bir problem olmadığını ve fotoğrafları göndermeme rağmen gözümde herhangi alerji yapmadığını söyleyip ürünümü geri göndereceklerini belirttiler. Yani şikayetimle ilgili hiçbir şey yapılmadı. Bu ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum şu an başka bir ürün kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum.