08 Kasım 2013

Loreal Paris Personelinin Tavrı!

Ben yaklaşık 1 hafta önce Antalya Selekler'den pudra almak için Loreal Paris standına gittim, fakat kimse yoktu uzun bir aradan sonra bir bayan gelip neye baktığımı sordu. Pudra istediğimi ama numarasını hatırlamadığım söyledim. Asık suratlı ve kaba bir tavırla siz bilmiyorsanız ben nereden bileyim diye cevap verdi, hiç ilgilenmedi.

Cebindeki telefonla uğraşıyordu sürekli ben bir kaç defa yardımcı olmasını istesem de ilgilenmedi. Numarasını hatırlayamadığım için kızgın bir tavırla elime bir pudra verdi ama benim kullandığım pudra değil. M**' nin pudraydı, m** istediğimi söylesem de zorla onu satmaya çalıştı, azarladı çok kötü bir durumdu. Memnuniyetsiz bir şekilde mağazadan hiçbir ürün almadan ayrıldım. İsminin F** olduğunu öğrendim.

Cansu 262 Okunma

Cevaplar

  • Loreal Paris Temsilcisi08 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan şikayetinize istinaden; konuyla ilgili aramalarımızda numaranız farklı birine ait çıktığı için görüşme yapılamamıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni eder, devam eden bir sorununuz var ise Ücretsiz Tüketici Danışma Hattıımızdan bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön