27 Nisan 2016

Loreal Paris Personelin Müşteriye Hakareti!

27.04.2016 tarihinde Çanakkale merkezde bulunan Eve Kozmetik'ten sizin ürünlerinizden almak için gittim. Yıllardan beri markanızı severek kullanıyorum ve orada gördüğüm içinde çok sevindim fakat ürün denemek istediğimde personel bana ürün tester denetmeyeceğini söyledi ve bende neden olduğunu sordum; daha sonra benimle tartışmaya girerek bana "boş beyinli" olduğumu söyledi!

Eve Kozmetik adı altında ürünlerinizi görmek çok güzel fakat deneme imkanım yok. Bu kaba davranış ve hakaret konusunu değerlendireceğinizi düşünüyorum. Sizin gibi bir markayı bu şekilde temsil etmeleri umarım sizi de ilgilendirir.

İlknur 488 Okunma

Cevaplar

  • Loreal Paris Temsilcisi28 Nisan 2016

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarımızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön