13 Nisan 2015

Loreal Paris Müşteri Hizmetlerine Ulaşılmıyor ve Geri Dönüş Yapılmıyor.

Bundan 1 ay önce müşteri hizmetlerine aldığım bir ürünle ilgili gayet iyi niyetli bir biçimde bir şikayette bulundum. Bu arada müşteri hizmetlerine aynı gün içerisinde ulaşma ihtimaliniz çok zor, çünkü telefonlar açılmıyor.

Zar zor ulaştıktan sonra aldığım ürününün içinin boş olduğunu, numune gibi bir ürünün bana verilmiş olabileceğini ilettim. İlgili kişi size gün içerisinde dönüş yapılacak dendi ama 1 ay geçti hiçbir dönüş olmadı.

En azından nezaketen bir bilgilendirme yapılır. Böyle uluslararası bir firmanın Türkiye ayağı gerçekten çok amatör ve kozmetik gibi bir sektör için müşteri hizmetleri çok önemli olmasına rağmen umurlarında değil ki 1 ayı geçti hala dönüş yok.

Gözde 1.763 Okunma

Cevaplar

  • Loreal Paris Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarmızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön