14 Haziran 2016

Loreal Paris Mucizevi Yağ Yüzümde Kızarıklık ve Alnımda Yağ Bezeleri, Kızarıklık, Sivilce Yaptı!

Loreal ürünü olan Mucizevi yağ bakım ürününden 1 hafta önce aldım. Ancak yağ yüzde kalmıyor emiyor denmesine rağmen ürünü kullandıktan 4 saat sonra bile ürün yağ izi bırakıyor ve birkaç gün içinde ise sivilce olmayan alnımda yağ bezeleri, kızarıklık, sivilce meydana getirdi. Yanak kısmında ise düzelme yerine delikler belirgin hale gelip yüzümün tabakasını bozmuştur.

Çok şatafatlı bir reklam yapılmasına rağmen ürünün bu derece kötü olmasını kınıyorum. Hatırı sayılır bir ücret ile ödeme yapmamıza rağmen karşılaştığımız durum acil olarak cildiye doktoruna başvurmak zorunda olmamız. Paramın iadesini talep ediyorum. Ürününüzü azıcık kullanmadan bile sivilce yapmıştır. Ayrıca firmanın telefonlarına hiçbir şekilde ulaşılamamıştır.

Aslı 1.106 Okunma

Cevaplar

  • Loreal Paris Temsilcisi14 Haziran 2016

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarımızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön