Loreal Paris Eye Liner Elimde Kimyasal Leke Bıraktı!!

Yeşim Ç. |

Loreal en çok kullandığım beğendiğim bir markadır. Fakat bir sabah Eyeliner sürerken akmaması sebebi ile 2 sallamada elime dökülen siyah sıvıyı yıkadım. Bütün gün elimde hiçbir leke vesaire. Yokken ertesi sabah uyandığımda elimde kına gibi lekeler olduğunu gördüm. Tamda sıçrayan yerlerde olması ile Eye liner olduğundan kesinlikle eminim. Bu ürünü gözümüze sürüyoruz... İçinde bu lekeyi oluşturacak ne gibi bir kimyasal kullanıyorsunuz. Acilen bilgilendirilmek istiyorum. Görüntü ektedir. Yani ürün bozuk mu? Normal değil çünkü ertesi güne leke yapması normal değil. Elimi yıkıyorum neler yaptım hala çıkmadı!

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Ürün Yan Etki

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yeşim Ç.
  04 Kasım
  15:57

  Bugün arandım. Kullandığım ürünü görüp incelemek istediklerini tarafıma kurye gönderip aldıracaklarını söylediler. Loreal markasını çok seviyorum. Çünkü ürününün arkasında duracak kadar müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Keşke müşteri hizmetlerine ulaşabilsek de derdimizi anlatabilsek... Buraya yazmak zorunda kaldım... İlgileri için Loreal ailesine teşekkür ederim.

 • 04 Kasım
  15:53

  Değerli Tüketicimiz;

  Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır.

  Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır.

  L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz.

  Saygılarmızla


  L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı

  Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)