Loreal Paris Carbon Gloss Eye Liner'ın Plastik Kutusu Bozuldu!

Ekin Ö. |

Yaklaşık bir ya kadar önce Loreal Paris Carbon Gloss Eye Liner aldım. Daha bir hafta kullanamadan ürünün plastik kutusu bozuldu . Şu an tekrar kullanmama imkan yok. Uzun yıllardır eyeliner kullanıyor olmama ve çok fazla marka denemiş olmama rağmen, kaliteli diye aldığım bu ürün içlerinde en kısa ömürlü olanıydı.

Aldığım mağazaya gittiğimde , sorunun gerçekten de üretici firmadan kaynaklandığını teyit ettiler. Ancak fişimi saklamadığım için değişimini yapamıyorum. Verdiğim onca paraya rağmen mağdur oldum. Loreal'e mail atmış olmama rağmen, dönüş alamadım. Tüketici danışma hattından ise bir türlü ulaşamıyorum. Bence böyle bir firma için çok ayıp verici ve itibar kaybı .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Ürün Ambalaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekin Ö.
  20 Eylül
  14:34

  müşteri hizmetlerinin tavır ve davranışı normaldi, ancak hafta başında ürünü kargoyla aldıracağını söylemesine rağmen hala kargocu gelmedi. Hayatım boyunca aldığım bir kozmetik ürünü nedeniyle bu kadar mağdur kaldığımı ve sürecin sürüncemeye sokulduğunu hatırlamıyorum. Loreal markası için bir yüz karası durumu.

 • 17 Eylül
  10:15

  Değerli Tüketicimiz;

  Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır.

  Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır.

  L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz.

  Saygılarmızla


  L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı

  Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)