03 Mart 2016

Loreal Paris BB Krem Alerji Yaptı!

Loreal bb krem aldım, 8 gün kullandıktan sonra yüzümde lekelenme ve kabarıklıklar meydana geldi keşke fotoğrafta yayınlayabilseydim. Şikayetim üzerine Loreal müşteri temsilcisi aradı ve resimlerimi istedi gönderdim aynı zamanda cilt doktorumda bb kremden olduğunu doğruladı.
Fotoğraflarımı gönderdikten 1 gün sonra aradılar evet alerji olmuş ürünü iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Peki yüzüm bu hale geldi kıpkırmızı kabarık hastalıklı bir ciltle dolaşırken 15 TL ürün iadesi alsam ne olacak? 1 buçuk ay sonra düğünüm var Loreal sayesinde psikolojim bozuldu ve endişe içinde geçmesini bekliyorum. Tüm kullandığım Loreal ürünlerimin hepsini çöpe attım... Bundan sonra kesinlikle Loreal ürününü kullanmayacağım!

Büşra Ç. 726 Okunma

Cevaplar

  • Büşra Ç.20 Aralık 2016

    Aylar geçti ve yüzümdeki lekenmenin sonucu olarak yüzümde çukurluk kaldı. Sizi asla tercih etmeyeceğim.

  • Büşra Ç.07 Mart 2016

    Kopya yapıştır yazınız maalesef beni tatmin etmedi kaç gün geçti suratım aynı sizlere olan şikayetim halen devam etmektedir.

  • Büşra Ç.07 Mart 2016

    Kopya yapıştır yazınız maalesef beni tatmin etmedi kaç gün geçti suratım aynı sizlere olan şikayetim halen devam etmektedir.

  • Loreal Paris Müşteri Temsilcisi03 Mart 2016

    Değerli Tüketicimiz; Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz. Saygılarımızla L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön