Loreal Paris Akmayan Suya Dayanıklı Göz Kalemi Akıyor.

Serap G. |

Watsons'dan geçen hafta satış temsilcisinin yardımıyla suya dayanıklı akmayan göz kalemi alışverişi yaptım (maalesef orada denemek aklıma gelmemişti) fakat aldığım Loreal marka (Loreal Paris İnfallıble Eyeliner 301 Night & Day Black Göz Kalemi) siyah göz kalemi maalesef ki akıyor. 3 gün sonra tekrar gittik ki bu kez satış temsilcisi olan başka bir bayan o ürünün aktığını elimin üzerinde deneme yaparak kanıtlamış oldu kendisine dürüstlüğü için teşekkür ederim. Ürünü değiştirmek istediğimi söylediğimde hijyen açısından bunun mümkün olmadığını belirttiler. İlk kez alelade akan bir kalem için bu kadar para vermek inanın zoruma gitti. Yakışmıyor para kazanmak için bu yapılanlar.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün Personel Bilgilendirme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap G.
  25 Kasım
  11:00

  şikayetim çözümlenmedi müşteri hizmetlerinden arayıp kalemi kargo ile göndermemi istediler 30.09.2014 te istedikleri şekilde kargoya verdim 10 gün sonra arayıp tekrar göndermemi istediler gönderdiğimi ilettim kendilerine dönüş yapacaklarını söylediler henüz bir cevap yok. Loreal in müşteri hattına da ulaşılamıyor malesef

 • 09 Ekim
  15:17

  Değerli Tüketicimiz;

  Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır.

  Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır.

  L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz.

  Saygılarmızla


  L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı

  Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)