Loreal Paris 24h Fondöten Kötü Çıktı!

Yeliz Ü. |

Daha önce yine Loreal True Match 3D 3w kullanıyordum ve çok memnundum. Dün Infallible 24h 150 numaralıyı aldım ama tam bir hayal kırıklığı. Sürülmesi ve dağıtılması çok zor olması bir yana birkaç saat sonra yüzümde koyulaştı ve turuncumsu bir görüntü oluştu yani oksitlendi. Herkes yüzüme ne oldu diye sormaya başladı. İnternette de bu sorundan yakınmışlar ama geç gördüm tabi. Fondoteni daha dün aldım açtığım için aldığım yer değiştirmeyecektir sizden daha önce kullandığım True Match 3D 3w ile değiştirmenizi talep ediyorum. Loreal'in ürünlerini severek ve güvenerek kullanıyorum ama bu olmadı.

Etiketler :

Etkisiz / Kalitesiz Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  13:56

  Değerli Tüketicimiz;

  Öncelikle, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin önerileri, bize yol göstermekte ve gelişimimize değerli katkılar sağlamaktadır.

  Ürünlerimizle ilgili yapılan görüşmeye istinaden; konuyla ilgili tüm açıklamalar tarafınıza yapılmıştır.

  L’Oréal PARIS markasına olan güven ve sadakatinizin uzun yıllar devamını temenni ederiz.

  Saygılarımızla


  L’oréal Paris Tüketici Danışma Hattı

  Tel: 0800 211 02 49 (Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00-17:00)

 • Yeliz Ü.
  01 Nisan
  17:06

  Http://hizliresim.com/3Ll2NA Resim de yükledim benim denediğim renkle 150 beige rengiyle alakası yok turuncu resmen bu. Ve durdukça da koyulaşıyor. 1 gün oldu alalı ve iade etme ya da değiştirme hakkım var. Tester farklı, ürünün içi farklı, sürdükten sonrası çok daha farklı.