12 Mart 2015

Lokman Hekim Hastanesi İlgisizler!

Bugün 444 99 11' i aradım kulak burun boğaz dan randevu almak istedim. Etlik şubesi için bir türlü telefonu bağlayamadılar. Bir Sincan KBB ye bağlıyorlar bir Etlik çocuk KBB ye bağlıyorlar. Çocuk değil diyorum kendim için diyorum. Bakanlıkta sözleşmeli çalışan personelim fakat ihale sürecinde sigortalar girdi çıktı yapıldığında yatmıyor. Sigortam gözüküyormu? Ne kadar ücret vereceğim size geldiğimde dedim. Buraya gelin belli olur dediler. Telefonda ne randevu alabildim ne de ücret bilgisi alabildim.

Hande 5.967 Okunma

Cevaplar

  • Lokman Hekim Hastanesi Temsilcisi01 Nisan 2016

    Sayın İlgili; Şikayet var üyeliğimiz yeni başlamıştır. Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sağlık günler dileriz.

  • Hande10 Mart 2015

    Ayrıca daha önce de hem etlik hem Sincan şubelerinde göz muayenesi oldum. İkisinin de ücretleri farklıydı. Sorduğumda etlik daha lüks semt olduğu için gibi bir açıklama yapıldı... . Resmen sömürme bu. Sincandaki göz Dr.. u ikna edici olmadığı için etliktekine gittim ama buradaki Dr.. da herhangi bir numara yazıyım sana git aynı gözlük camından yaptır dedi... . 60 küsur TL ödedim fakat hala gözlük numaram belli değil... . Optikçilere gittiğimde öylesine bir şey yazdı Dr.. fakat aynı camı yaptır dedi diye söylediğimde devlet bunu karşılamaz dediler... . Verdiğim paraya mı yanayım alamadığım hizmete mi bilemedim... ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön