27 Mart 2013

Logo Yazılım(Business Solutions) Sorun Çözülmüyor!

Logo Go Programı kullanıyorduk bu sürümün daha sonraları yeni kanunlara göre güncelleme yapılmayacağı öğrendik ve go plus versiyonu satın aldık.Daha sonra öğrendik ki üretim modülünü bu versiyonda çalışmıyormuş.Konuyla ilgili firma ile irtibata geçtik verdikleri cevap versiyon değişimlerini bizim takip etmemiz gerekiyormuş dikkatli bir şekilde. Logonun istetiği şekilde değişik yapabilirmiş programda bizim dikkatsizliğimiz olduğunu söyledi ve iki seçenek sundu daha sonra ya eski versiyona geri dönmem gerektiğini yani desteğini çektiği yada bir üst versiyonu satın almamız gerektiğini söyledi benim anlamadığım arkasında duramadığın programı neden satıyorsunuz.

Samet 608 Okunma

Cevaplar

  • Samet23 Mayıs 2013

    2009 yılında sattııınız proğramın desteğini 2 yıl içinde kaldırıp müşterilerinizi yeni yazılımlar almaya itiyorsunuz ve içinden modülleri eksilterek yaptığınız tamamen iş ahlakına sığmayan durumdur saygılarımla

  • Logo Yazılım Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Kullanıcılarımız, kullanma lisansına sahip oldukları programları mevcut haliyle kullanabilir ya da yeni versiyonlara geçebilirler. Şirketimizin sunduğu bu imkanlardan yararlanmak isteyen kullanıcılar, Logo yazılım ürünleri, versiyon değişikliği/yükseltme koşulları vb. konulara ilişkin tüm bilgileri www.logo.com.tr web sitesinde bulabilirler. İyi çalışmalar dileriz. Logo Yazılım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön