Logitech ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Kulaklık Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Logitech Pro X Cızırtı 7.1

64
Resul
Resul 15 Kasım 2022 16:11

Logitech Pro X kulaklık 7.1 USB girişi kullandığımda oyunlarda ses cızırtısı yapıyor. Herhangi bir çözümü yok mudur. O kadar pahalı bir kulaklık için kötü bir hata. Normal jak girişi kullanıldığında bir sorun yok ama bu sefer bir anlamı olmaz gaming heat set olmasının.

Kulaklık Deneyim Raporları
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
24
2 hafta önce

Logitech G332 Kulaklığımın Mikrofon Kapama Özelliği Çalışmıyor!

Logitech g332 markalı mikrofonlu kulaklığa sahibim. Kulaklığımın mikrofonu bozuldu. Daha önce yukarı kaldırdığımda mikrofon kapanırken şu an kapanmıyor. 1,5 yıla yakın bir süredir kullanıyorum. Logitech support maalesef olmadığı için buraya yazma gereksinimi duydum.

profile
Cem
34
29 Aralık 2022

Logitech G635 Kulaklığımda Sorun Var

G635 kulaklığım var giriş yeri bozuldu ses gidip geliyor bir de discord kullanırken mikrofonu kapatıyor konuşuyorum karşı tarafa ses gitmiyor ama mikrofon çalışır durumdayken yapıyor bunu yetkili servisini bulamıyorum bir tane buldum Penta diye bir şirket onunda müşteri hizmetlerine ulaşamadım.

profile
37
20 Aralık 2022

Logitech G533 Servis Yok

Logitech g533 kulaklık kullanıyorum cihazımın wiriles kısmı kırıldı bunu İstanbul'da hiçbir yerden temin edemiyorum satın alamıyorum ne bir mağazaları var ne bir destek servisleri.

profile
73
26 Kasım 2022

Logitech İade Ya Da Değişim!

Firmanızdan almış olduğum 2203MH011A59 seri numaralı Logitech G435 adlı bluetooth mikrofonlu kulaklık içerisinden çıkan lightspeed USB adlı bağlantı aygıtı arızalı çıktı kulaklığımı telefonda kullanabiliyorum ama bilgisayara tanıtamıyorum iade ya da değişim istiyorum.

profile
2.136
16 Kasım 2022

Logitech Kulaklık Arıza Garanti Kapsamında

Logitech g Pro X 7.1 gaming kulaklığımda cızırtılı, boğuk ve bassız ses sorunu var. Garantiye gönderdim. Garanti kapsamında ürünü sağlam diye geri yollamışlar fakat hala aynı sorun var. Penta teknolojileri işini yapmıyor. Lütfen iletişime geçiniz.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .