06 Eylül 2013

Logitech Mouse Arızasında Servis Yüksek Ücret İstiyor!

25.11.2010 tarihinde almış olduğum Logitech G700 mouse'nin garanti belgesi üzerindeki yazan garanti süresi 2 yıl Lakin Logitech resmi sitesinde 3 yıl donanım garantisi verilmesine rağmen teknik servis bunu kabul etmiyor ve 300 TL değerinde ki mouse'yi alalı daha 2 yıl 7 ay olmasına rağmen, Logitech gibi kaliteli bir firmanın üretiminde, pazarda satılan 10 liralık mouse'larda yaşanan, ve en problem olan çift tıklama sorunuyla karşı karşıyayım. Tamiri için ise 120 TL + KDV isteniyor. Logitech, misyonu da, vizyonu da tüketiciyi tüketmek üzerine kurulu şirketlerden olmamalı.

Rıza 634 Okunma

Cevaplar

 • Rıza'nın Teşekkür Mesajı11 Aralık 2016

  Firma şikayetim sonrasında bir üst model mouse gönderip kalite ve vizyonunu gösterdi. Teşekkürler

 • Rıza 25 Eylül 2013

  Sorunumu mail yoluyla, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi teknik destek çalışanı Erdal Bey'e sunmadan önce Türkiye distribütör & teknik servisine ulaştım. Kendileri sorunun ücretini (120TL+KDV) karşılamam dahilinde çözümlenebileceğini aksi durumda yardım edemeyeceklerini belirtti. Ardından Erdal Bey mağduriyetimi ivedilikle çözmüştür. Avrupa ve Türkiye pazarında, özellikkle teknik destek konusunda büyük bir çifte standart bulunmaktadır. Bu sorun Türkiye distribütörü Penta firmasıyla ciddi bir diyalog ile çözümlenmesi elzemdir. Logitech ürünlerinin büyük bir güvenle alıp kullanmaktayım. Lakin Logitech ürünlerinde teknik destekte bulunan Türkiye Distribütörü Penta firması bu konuda tam anlamıyla olumsuz düşünceler oluşturmaktadır.

 • Rıza 25 Eylül 2013

  Sorunumu mail yoluyla, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi teknik destek çalışanı Erdal Bey'e sunmadan önce Türkiye distribütör

 • Rıza 06 Eylül 2013

  4. satırda 've en problem' derken 'basit' kelimesi eklemek unutulmuş. 've en basit problem' olmalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön