Loft'tan Aldığım Pantolon Hatalı!

Efe Efe E. |

Bilmiyorum buraya yazmam etkili olurum ama artık kıyafetlerimi Loft markanızdan almayı düşünmüyorum. Jean pantolon aldım 1 hafta içinde Ankara Kızılay'ın göbeğinde dikişten farklı bir yerde araca binerken yırtıldı ve Kızılay AVM içindeki Loft mağazanızdan tekrar aynı ürünü aldım. Beğenmiştim rahatlığını aldığım ilk ürünü yırtılmış olanı değiştiniz ve hala kullanıyorum.

Kızılay AVM'den almış olduğum üründe aynı yerden yırtıldı uzun bir süre kullanmadım fakat görevde olduğum için ürün incelemeye geç gönderdim ve ürün değişimi için ret cevabı aldım. Aynı ürün iki defa aynı yerden hata verirse sorarım size nasıl kusur bende olur. Jean pantolonu yeni kullanmıyoruz sürekli tercih ettiğimiz giyim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 09 Eylül
    10:09

    Değerli Müşterimiz,
    Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.
    İyi günler dileriz.