31 Mart 2014

Loft'tan Aldığım Kot Pantolon Yıprandı.

Milas ogs mağazasından 120 lira ödeyerek aldığım kot pantolon daha 1 yıl olmadan önce arka kısmından sonra da her yerinden ip atarak yırtılmaya başladı. Aldığım mağazaya götürdüm firmaya yollandı. Firma kabul etmedi. Şimdi soruyorum ya biz safız yada siz çok akıllısınız. Hayatımda ilk defa bırak markayı pazardan dahi alsan bir pantolon da ip atarak yırtılma yaşadım. Koskoca Loft firması ve bunu satan mağaza kusurlarını görmeyip tüketici hatası deyip olayı kapattı. Bundan sonra kesinlikle ne o mağazadan ne de Lofttan bir çorap dahi almam. Müşteri memnuniyeti diye birşey var kaldı ki bu işi sizden daha iyi yapan firmalar var. Siz kaybettiniz.

Burcu 110 Okunma

Cevaplar

 • Burcu 07 Nisan 2014

  Bu sitede ki loft hakkındaki sikayetleri okuduğumda benim durumumda olan birçok kişi olduğunu gördüm.Kesinlikle sattığınız malın arkasında durun kot pantolonların cogunda bir yırtılma soz konusu ve siz tamamen bunun tüketici hatası olduğunu savunuyorsunuz.Böyle giderse tüm müşterileriniz kaybedeceksiniz.Unutmayın bu konuda sizden başka bir suru Jean markası var.

 • Burcu 05 Nisan 2014

  isterseniz pantolon elimde bir kez daha yollayım uretimden kaynaklanıp kaynaklaklanmadıgını bır kez daha görursunuz.Hıc bir kimse 1 yıl giymek için avuç dolusu paralar ödeyip te pantolon almak istemez.Anlayamadıgım olay bu kadar buyuk bir firma neden urunun arkasında durmuyor.Tuketici hatası deyip sallıyorsunuz.Bundan daha uzun zaman once aldığım pantolon larda böyle sorun olmazken bir kere de kabul edin ki bu ÜRETİM hatası.Her urettiğiniz urun yüzde yuz kalıteli mi fire verme yada ikinci sınıf urun uretme imkanınız yok mu bir duşunun derim.Zaten bundan sonra loft benim için bitti.

 • Burcu 05 Nisan 2014

  loft personilinin tutumunu kesinlikle sevmedim.Çunku ben aynı mağazadan cok alışveriş yapan birisiydim.O parayıödedim en fazla 5 10 kez giydiğim pantolon yırtıldıUrun değil de tuketıcı hatası dediler.Loft firması da urunun arkasında durmadı kot panton her yerden kendiliğinden yırtılıyor bu normal birsey mi? Kesinlikle o pantolon uretim hatasından kaynaklanan bir sorun ne firma ne de mağaza bunu kabul etmiyor.Pantolon elimde mevcut istenıldiği takdirde size yollayabilirim.Bir daha loft tan kesinlikle alışveriş yapmam.Tavsiye de etmem.

 • Loft Temsilcisi02 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, Tüm ürünlerimiz İnceleme Departmanımız tarafından incelenip değerlendiriliyor. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürününüzün incelenmesi sağlanmış olup üretimden kaynaklı bir yırtılma görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön