12 Mart 2014

Loft'tan Aldığım Kazak Tüylendi.

Loft'tan aldığım kazağım ilk giyimimde tüylenme sorunu yaşadım kollarında ve karın kısmında bu kadar kötü mal üreten firmayı şiddetle kınıyorum. Kazağımı firmaya göndermeme rağmen red talebi aldım. 1 ay sonra anca sonuçlandı. Bu kadar kötü mal üreten firmadan bundan sonra ne bir şey alırım nede başkasına aldırırım.

Her yere de reklam yapacağım. Bir mal üretiyorsan arkasında dur. Bana dönülen sonuçta da müşteri hatası diye onay veriyorlar. Ben mi uğraşacağım tüylensin diye anormal miyim ben para verip aldığım kazağı bu şekilde mi kullanacağım. Bu yaşadığım sorunu götürebildiğim yere kadarda götüreceğim.

Sevgi 91 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi 12 Mart 2014

    kalitesiz ipliklerden üretim yaparsanız sonuç bu olur sanki aldığımız bütün kazaklar tüyleniyor. LC WAİKİKİ den aldığım bu tür kazakta bu sorunu yaşamadım sizden almamın sebebi de istediğim rengi orada bulamamıştım. çok pişmanımmm

  • Loft Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. %50’nin üzerinde yün iplik kullanılan ürünlerde kol altı, göbek üstü, dirsek bölgesi ve yaka gibi sürtünmenin çok olduğu bölgelerde kullanım sonrasında oluşan az bir tüylenme normal karşılanmaktadır. Yünlü ürünler, yünün doğasında bulunan statik elektriklenme ve keçeleşme özelliğinden dolayı zamanla ve kullanım sıklığına bağlı olarak da tüylenebilir. Ürününüzün incelenmesi İnceleme Departmanımız tarafından sağlanmış olup üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön