20 Ocak 2014 #2242407

Loft'tan Aldığım Ürün Tüylendi

Loft sürekli tercih ettiğim bir firmaydı. Taa ki son aldığım boğazlı sweate kadar. Espark Loft Mağazası'ndan 70 tlye aldığım boğazlı sweatin önce ikinci giyişte boyun kısmında, iplerin çıktığı deliğin demir halkası kumaştan sökülüp boşta sallanmaya başladı. Üstüne elbisenin bütün kısımları giyildikçe çok kısa bir sürede günden güne tülerdi.


Bu iki şikayetle beraber ürün incelemeye yollandı fakat red yanıtını aldım. Red mektubuna baktığımda ürün şikayeti olarak sadece genel tülerme yazılmış diğer ve asıl şikayet kaale bile alınmamış incelenmemiş. Bırakın kıyafetleri çoraplarımı bile aldığım bu firmanın artık bende hiçbir değeri kalmadı.

Can 57 Okunma

Cevaplar

  • Can09 Ağustos 2015

    Canım kardeşim tülerme tülerme tamam hadi az tülermeyse veriyim de giyersin bir şeyi yokmuş nasıl olsa ayrıca niye diğer şikayete bakmıyosunuz bak bi daha diyorum demir halka söküldü demir halka kumaştan attı. demir halka

  • Loft Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Sweat deki belirtmiş olduğunuz şikayetinizin incelenmesi İnceleme Departmanımız tarafından sağlanmış olup üretimden kaynaklı bir problem görülmediği tespit edilmiştir. %50’nin üzerinde yün iplik kullanılan ürünlerde kullanım sonrasında oluşan az bir tüylenme normal karşılanmaktadır. Yünlü ürünler, yünün doğasında bulunan statik elektriklenme ve keçeleşme özelliğinden dolayı zamanla ve kullanım sıklığına bağlı olarak da tüylenebilir. Değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön