23 Ocak 2014 #2252150

Loft'tan Aldığım Montta Deri Atması Oldu

Tekirdağ Tekira Loft mağazasından 6 ocak 2013'te erkek mont aldık. Montta deri atması oluştu. Loft mağazasına geri getirdik, kendileri de bu model bunun ile karşılaştıklarını ve fişi getirmemizi istedi. Ancak biz Loft markasına güvendiğimizden fişi atmıştık. Alışverişi Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile yapmıştık, bankadan hesap ekstresi aldık, onlara kolaylıkla muhasebecilerinden faturayı bulabileceklerini söyledik.


Resmi evrak olduğundan 5 yıl boyunca atılmayacağını ve saklamak zorunda olduklarını izah ettik. 10.12.2013 tarihinde başka bir müşteri ismini kullanarak bize işlem yaptılar. 99,95 TL'ye aldığımız mont 40,38 TL olarak sayıldı. Zorla işlem yaptırdık, gayet ilgisizlerdi.

Elif 127 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Faturalarımızda belirttiğimiz gibi Tüketi Hakem Heyeti gereğince de faturasız ürünlerimizde üzülerek yardımcı olamıyoruz. Bayimize gereken geri bildirim sağlanacaktır. İyi günler dileriz.

  • Elif27 Ocak 2014

    Personelden memnun olmadım, monta bakmak için 1 saat tekirada gezmemi istediler, bulduklarında arayacaklarını söylediler, aramadılar, Geldiğimde bilgisayardan bakıp söylediler,Madem bilgisayardan bakacaktılar neden benim 1,5 saatimi aldılar?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön