13 Ağustos 2014

Loft Yıkanınca Çeken Tişörtleri Kabul Etmedi

Loft'tan sürekli alışveriş yapan biriyim. Yakın zamanda aldığım 2 t-shirt'ün 1 tanesi çekme yaparak üzerime giyemeyeceğim duruma gelmiş, 1 tanesi ise aldığımda büyük olmasına rağmen küçülmüş ve bedenime uygun hale gelmiştir. Buna istinaden daha sonra aldığım aynı segmentteki t-şhirleri küçüleceğini düşünerek 1 beden büyük aldım.


Bu kez 1 tanesi çekme yapmayarak aksine kendini salmış giyilmez hale gelmiş, diğer ikisi de yine küçülerek uygun boyuta gelmiştir. Ayrıca küçülen t-shirtlerden 1 tanesini giyerken uzatma çabalarından düğme başlangıç noktasından yırtılmıştır. Faturam olmadığı için viaport Loft tarafından işlem yapılmıyor. Buradan Loft insan kaynaklarına konu ibraz olunur.

Emrah 1.570 Okunma

Cevaplar

  • Emrah21 Nisan 2015

    Şahsımla herhangi bir telefon görüşmesi yapılmamıştır.

  • Emrah19 Kasım 2014

    İncelemeye gönderdiğim ürün kullanıcıcı hatasından dolayı gerigeri dönmüştür. Değişimm yapılmamıştır. Sevgili loft müşteriteri ilişkileri çalışanı, t-shirtlerileri geri almadımım mağazanıza bağışladım alınn siz giyin onları madem kusur bulunmadı.. Birir daha loft tan alışveriş yapmayacağımı kararlılıkla bildirmek isterim..

  • Loft Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Tarafınızla telefon ile görüşülmüş olup konu ile ilgili bilgi aktarılmıştır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön