22 Şubat 2013

Loft Yeni Aldığım Kazağım Tek Yıkamada Sarktı!

Cevahir Loft'tan aldığım triko kazağım ilk yıkamada sarktı ürün incelemeye alındıktan sonra kazağımı geri almam söylendi ve ürünle ilgili firmadan kaynaklanan bir hata olmadığı söylendi. Mağaza yetkilileri eşime kazağı yıkadıktan sonra astığım için sarktığını söylemiş oysa sorun asılmasından değil kazağın kalitesinden kaynaklı çünkü kazağı ilk giydiğimde zaten esneme olmuştu (kollar ve kazağın boyu giyilemeyecek derecede uzadı) ve yıkadıktan sonra da giyilemeyecek derecede sarkmıştı. İlgili firmanın kazağı geri almasını istiyorum.

Özlem 82 Okunma

Cevaplar

  • Özlem28 Şubat 2013

    İnceleme departmanlarının tüketiciler değil üreticiler lehinde çalıştığı malum. Ben de bundan sonra sizin mağazanızdan bir şey almayacağımı ayrıca ürünlerinizin kalitesi ve satış sonrası hizmetlerinizi çevremle paylaşacağımı üzülerek belirtirim.

  • Loft Temsilcisi28 Şubat 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi İnceleme Departmanımız tarafından sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön