25 Mayıs 2016

Loft Ürününe Sahip Çıkmıyor, Demek ki Kendi Paramızla Rezil Oluyoruz!

02.05.2016 tarihinde Diyarbakır Ninova AVM Loft'tan 2 tane t-shirt aldım. Tişörtlerimden bir tanesi 3 gün giydim ve tüylenme oldu, bununla beraber yıkamama rağmen çok kötü bir şekilde boya verdi. 10.05.2016 tarihinden ürünümü mağazaya verdim, 25.05.2016 mağazayı aradığımda ürünün kabul olmadığını söylediler. Bununla beraber bende genel müşteri temsilcisini aradım ve konuştum ürünün kabul olmadığını onlarda söylediler. Tüketici Hakları'na şikayet edebilirsiniz diye bir de söyleniyorlar.


Bu mudur şimdi kurumsal şirket? Hadi oradan! Şimdi 3 gün giyilen bir t-shirt nasıl olur da tüylenme sorunu yaşayabilir? Kurumsal bir şirketin bu denli yaklaşımı çok sorumsuzca bir yaklaşımdır. Bir de sürekli Loft'tan giyinmeme rağmen bunu yaşadım demek ki biz kendi paramızla rezil oluyoruz.

Azad 159 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön