01 Kasım
Yorum Yap
#11097627

Loft Ürünün Bollaşması

28 Eylül 2018 tarihi akşamında Özdilek Loft mağazasından iki adet 33 beden pantolon aldım. Ancak pantolonlardan biri giymeden sadece 30 derecede yıkamayla çuvala döndü. Bunun üzerine 01 Ekim pazartesi günü ürünün iadesi için getirdiğimde alamayacaklarını incelemeye göndereceklerini söylediler. Sonuç baştan belli olan durum. Tabi ki incelemede üründe bir şey çıkmamış. 200 TL'ye pantolon satıyorlar. Pantolonu keşke pazardan alsaydım daha iyi ürün gelirdi. Halen teslim almadım ürünü. Gideceğim bir de 30-40 lira verip pantolonu küçülttüreceğim. Sizin gibi satıcılar olmaz. Sattığınız ürününün arkasında durmayı beceremiyor bir de bir dünya paraya satıyorsunuz.

Ramazan 655 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan01 Kasım

    Cevabınız isinize gelen hazır bir cevap. Ben pantolonu 33 beden alıyorum. Sunu düşünmeniz gerekiyor neden 34 ya da 35 almıyorum. Bir yıkamada ki giyilmeyen pantolon cuvallasiyorsa sizin anlayamayacağınız durum varsa 33 beden pantolonla karşılaştırma yapıp anlayabilirsimiz. 200 TL'ye satmayı biliyorsunuz

  • Loft Temsilcisi01 Kasım

    Değerli Müşterimiz Ramazan Ö.; Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Depertmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüzde üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler