12 Haziran 2013

Loft Ürün Yırtılması!

Manisa merkez şubesinden aldığım shortun daha 2. gününde yırtılmasından dolayı şikayetçi oldum. Yırtılmanın benden hiç bir şekilde kaynaklanmadığını söyledim. Shortun bedeni tamdı. Mağazaya gittiğim de hemen değiştiremeyeceklerini söylediler. 15 güne yakın beklememi söylediler. İtiraz ettiğimde ise gerekirse 1 ay beklemek zorunda olduğumu söylediler.


Böyle bir olayla böyle bir markada karşılaşmak çok üzücü. Büyük markalardan yaşadığım sorunlarda hemen yardımcı oldular. Burda ise 2 günlük shortun 1 aya gerekirse bekleyeceğimi söylediler. Bu hiç hoş değil şikayetçiyim shortumun hemen değiştirilmesini yada ücretinin iadesini istiyorum.

Özgü 30 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi19 Haziran 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Amacımız doğru ürün ve doğru hizmeti sizlere sunmak. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden gelen ilettiğiniz görüşlerinizin hassasiyetle ele alınacağını ve hizmet seviyemizde herhangi bir aksama olmamasını sağlamaya yönelik değerlendirmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Siz Değerli Müşterilerimizin bu tür sıkıntılar yaşamaması için gereken önlemler derhal alınacak ve gereken geri bildirim bayimize yapılacaktır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön