26 Nisan 2013

Loft Ürün Tüylendi!

İki ay bile kullanmadan trikonun her yeri tüylenir mi? LOFT'a göre tüylenirmiş. Kartal (Real) ÇARŞI mağazasından aldığım LOFT triko çift taraflı montumu iki ay bile giymeden her tarafı tüylenince mağaza aracılığıyla LOFT'a ürünü gönderdim. Firma gönderi kağıdının arkasına tam okunmayan bir yazıyla ve kurşun kalemle bu kadar zamanda trikoda tüylenme normal yazıp geri göndermiş.


Sanırım o metni de kapıdaki bekçi amca yazmıştır. Ben de ürünü teslim almadım ve imzalı ve onaylı bir inceleme formu düzenlenmesi ve ürünün tekrar incelenmesi için geri gönderdim; ancak toplamda 1 ay olmasına rağmen hala sorunum çözülmedi.

Mustafa 40 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Merhaba, Ürün değişiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Mustafa27 Nisan 2013

    Şikayette her şey açıkça yazıyor zaten. Bunu zaman kazanmak ya da sikayetvar istatistiklerine girmek için mi yazdınız acaba? Madem istediniz ben üst taraftan kopyalayıp tekrar yazayım. Kartal (Real) ÇARŞI mağazasından aldığım LOFT triko çift taraflı montu Mustafa YILMAZ adıyla önce 18.03.2013'te gönderdik daha sonra da 14.04.2013'te tekrar gönderdik.

  • Loft Temsilcisi26 Nisan 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzü almış olduğunuz bayinin adını ve kimin adına bırakıldığını bildirebilirseniz yardımcı olmaya çalışacağız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön