05 Eylül 2013
Yorum Yap
#1995726

Loft Ürün Sorunlarının Çözümlenmemesi!

07. 07. 2013 tarihinde Bursa İnegöl AVM'deki şubesinden almış olduğum 2 adet gömleğin yıkamadan sonra renk atarak üstünde değişik desenler oluşmasına ve bunun akabinde ürünleri değişime Loft'a faturam ile birlikte göndermemden sonra ürünlerin yıkamaya bağlı olarak bu tür hataların olmasının normal olduğunu söylemişlerdir.


Ancak ürünü satan görevli ürün hakkında beni bilgilendirmemiş ürünün etiketinde de bu tarz bir bildirim olmamıştır. Ürünler defolu ürünlerdir. Şirket olarak hiç sorumluluğu kabul etmiyorlar. Mağaza müdürleri yanlış söyleyerek bizleri de küçük duruma düşürmeye çalışmaktadır. O olayla ilgilide avukatlar gerekli takibi başlatacaklar. Firma olarak sorunumu çözünüz.

Abdulaziz 95 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi05 Eylül 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler