31 Temmuz 2015

Loft Ürün Değişimi Yapılmadı

11.07.2015 tarihinde Kızılay AVM Loft mağazasından aldığım gömleğimi aradan 1 gün geçmesine rağmen değişim yapılamayacağını söylediler. Bu marka satış esnasında farklı bir davranış içinde satış sonrasında ise sizi umursamayan bir davranış benimsiyorlar. Tavsiyem alışveriş yapılacak bir mağaza değil.

Gökhan 276 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan15 Eylül 2015

    Loft 8 Eylül 2015 tarihli cevap yazısına istinaden firmanın müşteri hizmetlerini aradım cevap yazınızda göreceğiniz üzere firma ürünü faturayla gönderdiğim takdirde yardımcı olacaklarını söylüyorlar fakat firma bunu sadece göz boyamak için yapıyor müşteri hizmetleri bana kararın değişmeyeceğini söylüyor o zaman neden yazdınız buraya kardeşim dolandırıcı mısınız? ?

  • Loft Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürününüzü satış belgeniz ile almış olduğunuz mağazamıza iletmeniz halinde, inceleme departmanımıza gönderilmek üzere mağaza çalışanlarımız tarafınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklar. İyi günler dileriz.

  • Gökhan02 Ağustos 2015

    Bu duyarsızlığınız bakalım tüketici mahkemesinde de devam edecekmi? Arkadaşlar bu firma tamamen kendini haklı gören bir firma alışveriş yapmadan önce kesinlikle düşünün derim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön