28 Aralık 2015

Loft Renk Veren Pantolonun Değişimi Yapılmadı!

Loft Cevahir mağazasından 01.11.2015 tarihinde lf2007377 Ricardo Darwin Wash M pant siyah modelinden 1 tane pantolon aldım. Bu ürün 1 ay giydim, ağ ve arka bölgesinde beyazlama meydana geldi. Bunun üzerine sadece bir kere ters çevirerek 20 derecede 30 dk. hızlı yıkama yaptım. Yıkamadan sonra beyazlama biraz daha arttı.

Sorunla ilgili 02.12.2015 tarihinde aldığım mağazaya götürdüm. Ürünü incelemeye göndereceklerini söylediler. 15-20 gün sürebilir dediler. 10 gün önce arayıp sorgulama yaptım ancak ter edilmiş. Tekrar gönderilmesini söyledim. Dün tekrar aradım ancak yine ret edilmiş. Bunun üzerine mağaza müdürü E*** bey; ürünle ilgili şikayetinizi en yakın hakem heyetine iletebileceğimi söyledi.

Süleyman 190 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

  • Süleyman26 Aralık 2015

    Pantalona 180 TL ödeme yaptım ve sadece 1 ay giyebildim!. Baskalari da mağdur olmamasi adına buraya yazmak istedim. mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön