02 Ekim 2014

Loft Renk Solması Ürün İadesine Ret Cevabı Verdi!

Mağazanızdan 130 TL ye aldığım pantolon 2 ay içerisinde renk attı. İki kere elde yıkadık yıkanmasında hiçbir problem kullanıcı hatası yok. İadeye yolladım ret cevabı aldım. Ayrıca Malatya Avmde ki Loft mağazasının müdürünün laubali tavırları hiç hoşuma gitmedi. Sürekli sizden alışveriş yaptığımı söyledim ve Loft'un müşterisi bitmez siz rahat olun dedi. Gereğinin yapılmasını istiyorum gerçekten pantolon giyilecek durumda değil neden ret cevabı geldi bilmiyorum kullanıcı hatası yok. Herkes anlayabilir simsiyah pantolon bildiğin gri oldu. Benimle ayını dertte olan bir arkadaş aynı ürünün videosunu çekmiş benim pantolon da aynı durumda video burada http://www.youtube.com/watch?v=gFMNJQB3Y_I

Barış 1.413 Okunma

Cevaplar

  • Barış03 Ekim 2014

    İşi her zaman zor olan yoldan yapmak istiyorsunuz. Sizin gibi bir firmaya hiç yakıştıramadım. 1 ay kullanmak için hiçbir ürüne 130 lira vermem artık mahkemede bu sözleri söylersiniz... Bu ürünle ilgili 100e yakın şikayet var hata kullanıcıda değil sizde.

  • Loft Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Amacımız doğru ürün ve doğru hizmeti sizlere sunmak.Gereken geri bildirim mağazamıza yapılacaktır. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için İnceleme Departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme Departmanına gönderdiğimiz ürününüz de üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön