13 Nisan 2015

Loft Pantolon Soldu!

Rize Boyner şubesinden aldığım Loft marka pantolon bir 1 aylık bir süreçte hiç yıkanmamasını rağmen soldu. Ankara'da yaşadığım için ürünü Ankamall Boyner şubesine teslim ettim. 20 günlük bir süreç içerisinde bana dönüş yaptılar ve kullanıcı hatası olduğunu bildirdiler üstüne üslük ürünün tüketici haklarına verebilirsiniz diyerek dalga geçer tarza benimle iletişim kurdular. Pantolonun arka cep kısımları diz kısımları ve dikişlerin birleştiği orta kısım resimlerde görüldüğü gibi olmuştur. Ürünün değişimini ya da iadesini talep ediyorum. Daha ciddi kurumlara başvurmadan önce Yetkili birilerinin bu işe el atmasını talep ediyorum.

Alişan 203 Okunma

Cevaplar

  • Alişan14 Nisan 2015

    Teşşekkürler ben gerekli kurumlara başvuracağım

  • Alişan13 Nisan 2015

    Ben zaten ürünün defolu olduğunu İddaa etmiyorum. 140 TL'değerinde Loft marka Bir pantolonun bir ay içerisinde solmasını açıklamanızı istiyorum. Kalitesiz markasız ürünler bile bu şekilde bir sonuç vermiyor. Eğer ilgilenmezseniz tüketici haklarına başvuracağım

  • Loft Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizdeki şikayetin, üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için inceleme departmanımıza gönderiliyor. Satın aldığınız bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. İnceleme departmanına gönderdiğimiz ürününüzde, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için değişim talebinizi karşılayamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön