08 Nisan 2014

Loft Marka Pantolon Renk Attı

Birkaç ay önce Cevahir AVM Loft mağazasından aldığım ve 2. yıkanışında renk atan pantolon ve gömleği yıkama hatası diye reddettiler. Bu ürünlerle birlikte yıkanan D*** T*** vb. markalı ürünlerimde herhangi bir problem yokken yalnızca Loft markalı ürünlerde rengin solması nasıl bir yıkama hatasıdır yada tesadüftür.


Kocaman bir giyim zincirinin ürünlerinin arkasında durmaması, 1 aydan fazla sürede geri dönüş yapması, bu kadar kısa ve saçma bir bahaneyle reddetmesi inanılır gibi değil. 80'er lira verilip alınmış bir gömlek ve pantolonun 2 ayda solmasının nasıl bir açıklaması olabilir yada firma bunları değiştirmemekte neden bu kadar ısrarcı olabilir takdir sizin.

Ömer 82 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi10 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Tüm ürünlerimiz İnceleme Departmanımız tarafından incelenip değerlendiriliyor. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Ürününüzün incelenmesi sağlanmış olup üretimden kaynaklı bir problem görülmediği, yıkama talimatına uygun yıkanmadığından dolayı ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön