10 Mayıs 2013 #1789290

Loft Kot İkiye Ayrıldı!

LOFT bornova mağazasından kasım ayında kot aldım. mart ayında kot kalça kısmından ikiye ayrıldı. otururken. daha öncede yüzlerce kot kullandım ama ilk defa böyle bir şey oldu. hatta 10 tl lik kotta bile olmadı. evimden çok uzakta ve askeriyede servisteyken oldu. üzerine birde rezil oldum.


Aldığım yere götürdüm ve fabrikaya yollayacaklarını söylediler. firma kullanımdan dolayı diyerek başvurumu reddetti. ben bir kotun alt arka kısmına ne birşey döktüm nede bir yere takıldı. bu davranışından ve kullanıcıya olan kabalığından dolayı bu firmadan kot almam.

Hasan 54 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön