16 Şubat 2013

Loft Kazağın Bolarbası Normalmiş!

28. 11. 2012 tarihinde Loft mağazasından aldığım kazak daha ilk giymede bolarmaya başladı. Biraz bolarmasını normal olarak gördüğüm için sorun etmedim. Ama daha sonra kazağı uygun koşullarda makinede yıkadığımda kazak daha da bolarmıştı. Özellikle boyun kısmı çok aşırı derecede genişledi. Aldığım mağazaya ürünü 19. 12. 2012 tarihinde teslim ettim.


Bana verilen "Ürün İnceleme formu"nda sonucun 15 gün içinde tarafıma telefonla bildirileceği yazmasına rağmen 15. 02. 2013 tarihinde 58 gün sonra aradılar ve kazağın bolarmasının normal olduğunu üretim hatasının olmadığını bildirdiler. 3 4 giymede aşırı derecede bolarması nasıl normal olabilir? Yetkililerden paramın iadesini istiyorum.

Muhammet 49 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet18 Şubat 2013

    Bu nasıl bir cevaptır? Herkese aynı cevap. Kopyala yapıştır. Açıklamada zaten üretim hatası yok diyor. Bunu anladım. Small aldığım bir ürünün XL kadar olması nasıl üretim hatası değildir bunu soruyorum. Bu kadar mı dikkate alıyorsunuz müşterilerinizi? Böyle bi durumdan sonra bir daha Loft'dan alışveriş yapar mıyım? 60 lira verip 3 4 kez giymek için..

  • Loft Temsilcisi18 Şubat 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi İnceleme Departmanımız tarafından sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön