05 Şubat 2014 #2276318

Loft Kalitesiz Ürün Sattı

Loft firmasının kale center şubesinden alışveriş yapmak gibi bir yanlışa düştüm ve bir triko aldım (almaz olaydım). Ürünü daha ilk kez giymemde başlayan ''tüylenme'' sorunu ve dikişlerinin atmış olması sebebiyle mağazaya göndermeye karar verdim ve makinede bile değil elde yıkama yapılarak mağazaya bıraktım.


Aradan 27 gün geçti ve artık ben aradım ki karşımdaki beyfendi ürünün 1 hafta önce geldiğini ve beni aradıklarını ve ulaşamadıklarını söylüyorlar ki ben telefonumu istesemde kapatamam ve ürünü aynı şekilde gönderdiklerini belirttiler. Bu kadar mı kalitesiz ürününüz. Bu kadar mı müşteri memnuniyeti düşük onu bana söylesinler ve M*** firmasını azıcık örnek alsınlar.

Bekir 98 Okunma

Cevaplar

  • Bekir15 Şubat 2014

    BİR DAHA LOFT MU ASLA!!!

  • Bekir05 Şubat 2014

    zaten şubeniz pek ilgilenmedi sizde hazır bir cevap vermişsiniz ki sadece sorunların bir tanesine yönelik ürünümü zaten şubenizden daha almadım ama yasal sürece tabi olacaktır.

  • Loft Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. %50’nin üzerinde yün iplik kullanılan ürünlerde kol altı, göbek üstü, dirsek bölgesi ve yaka gibi sürtünmenin çok olduğu bölgelerde kullanım sonrasında oluşan az bir tüylenme normal karşılanmaktadır. Yünlü ürünler, yünün doğasında bulunan statik elektriklenme ve keçeleşme özelliğinden dolayı zamanla ve kullanım sıklığına bağlı olarak da tüylenebilir. Ürününüzün incelenmesi İnceleme Departmanımız tarafından sağlanmış olup üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön