12 Eylül 2013 #2007685

Loft İlk Yıkamada Renk Attı!

Loft'tan capri aldım. Loft marka capri fiyat ortalaması 40 TL idi. Ben iyisi olsun diye gittim. 83 TL'ye capri aldım ama ilk yıkamamda renginde atma oldu. Ben de Loft'a iade için capriyi götürdüğümde 1 ay sonra cevap geldi. Faturanın arkasında yazan yazı aynen şöyle:


Bu tür kumaşlarda yıkamalarda bu tür sorunlar normal. Kumaşın özelliğinden diye yazdılar. Loft gibi büyük bir markanın en kaliteli ürünlerinin birinin ilk yıkamada böyle sorun olmasına mı şaşıracağım, şikayet sonrası kumaşın özelliğinden diye yazı göndermişler ona mı şaşıracağım.

Fatih 59 Okunma

Cevaplar

  • Loft Temsilcisi12 Eylül 2013

    Merhaba, Öncelikle LOFT’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizdeki şikayetin üretimden kaynaklı bir durum olup olmadığını tespit etmek için incelenmek üzere İnceleme Departmanımıza gönderilmektedir. Siz Değerli Müşterilerimizin satın aldıkları bir üründe, herhangi bir üretim hatası bulunması durumunda değiştirme olanağı sağlamaktayız. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün incelenmesi sağlanmış olup, üretimden kaynaklı bir problem görülmediği için ürün değişiminizi gerçekleştiremediğimizi üzülerek bildirmek isteriz. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön